Fotowedstrijd: maak de website van ’t Speelhuis weer actueel!

Maak met jouw theaterfoto’s de website van Theater ’t Speelhuis weer actueel en win vier vrijkaarten voor het nieuwe seizoen! Toen eind 2011 de nieuwe website gelanceerd werd kon niemand vermoeden dat het beeldmateriaal snel niet meer actueel zou zijn. Een half jaar later is het theater enorm toe aan vers fotomateriaal.

De wedstrijd
Theater ’t Speelhuis is van alle Helmonders, en daarom aan het publiek de vraag: wie heeft er foto’s die de website weer actueel kunnen maken?Een prachtige cultuurfoto vanaf het vakantieadres, een prachtige close-up van een uitvoerende artiest of een beeld met cultuurliefhebbers die een meeslepend toneelstuk aanschouwen? Wat is cultuur en hoe moet het er straks in Helmond weer uit gaan zien? Het materiaal kan zo snel mogelijk, maar vóór 1 oktober 2012, gestuurd worden naar publiciteit@theaterspeelhuis.nl of Postbus 454, 5700 AL Helmond. De inzender van de mooiste foto wordt beloond met vier vrijkaarten voor een voorstelling naar keuze in het nieuwe theaterseizoen.

Fotomateriaal gevraagd
Theater ’t Speelhuis is op 19 mei gestart met de kaartverkoop voor het theaterseizoen 2012-2013. Waar de grote producties na januari 2013 gespeeld worden is nog onbekend, maar we hebben er goede hoop op dat de beslissing binnen enkele weken zal vallen.